Forum Doktorantów

Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere


#1 14-12-2009 13:41:30

Iwona

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 14-12-2009
Posty: 3
Punktów :   

Ostatnie seminarium dr

Witam wszystkich!
Nie mogłam być obecna na ostatnim seminarium i dlatego chciałam zapytać jak przebiegało spotkanie z Panią prof. Stojanowską? czy Pani Prof. rozwinęła temat naszej wspólnej publikacji? jakie tematy byly poruszane na ogólnych wykładach? czy Pani Wiśniewska podawała jakieś informacje z dziekanatu, o których warto wiedzieć?mam problem z dostępem do maila ALK, czy Wy również? Pozdrawiam I.

Offline

 

#2 20-12-2009 15:58:02

Dominika

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 25-11-2009
Posty: 6
Punktów :   

Re: Ostatnie seminarium dr

Witam:-)
Na ostatnim spotkaniu seminaryjnym w ALK mieliśmy rozmowy z profesorami, którzy są także promotorami uczestników naszego seminarium. NAszej Pani Profesor nie było. Dodatkowo, wypowiadali się także pracownicy ALK posiadający stopień dr - opisywali swoje doświadczenia podczas pisania pracy. Generalnie, możne powiedzieć, było mało merytorycznie. :-) Seminarium z Panią Profesor po wykładach nie było - zostało odwołane. Pani Wiśniewska poinformowaa nas, iż w razie ustalenia innego terminu powiadomi nas mailem. Wydaje się, iz kolejne semianarium będzie planowo tj, z tego co pamiętam, 16 stycznia. Pozdrawiam serdecznie, Dominika :-)


IN DUBIO PRO REO :-)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumsaezatakeiskaze.pun.pl www.gothicmmo.pun.pl www.brzozowenadolice.pun.pl www.lksdabdabrowa.pun.pl www.apochujec.pun.pl