Forum Doktorantów

Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 18-01-2010 22:42:58

SSR Jarosław

Nowy użytkownik

4565466
Zarejestrowany: 24-11-2009
Posty: 4
Punktów :   

Nasze wspólne dzieło

Witam !

Może zacznę w temacie o którym dość żywo dyskutowaliśmy na ostanim seminarium do dość późnej godziny. Nasze wspólne dzieło dotyczące rodzin zastępczych.

Propozuję w tym miejscu wymieniać się informacjami i materiałami.

Ja już w swoim sądzie podpytałem się mojego przewodniczącego, iż w kwestii alimentacji dzieci w rodzinach zastępczych mamy trochę spraw, nie tak dawno sam miałem ze dwie, ale wnoszone sa one głónie przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie na rzecz małoletnich od biologicznych rodziców. Sumy żądane przez PCPR rzadko sięgają kwoty po 100 zł miesięcznie.

Problemem może być milczenie doktryny na ten temat. Sąd najwyższy raczej też na ten temat wypowiadał się chyba tylko w jednym orzeczeniu. Ale jeszcze poszukam, choć obawiam się, że mogę niewiele znaleźć.


QUID LEGES SINE MORIBUS ?

Offline

 

#2 26-01-2010 21:59:09

Przemek

Administrator

6741456
Zarejestrowany: 22-11-2009
Posty: 20
Punktów :   

Re: Nasze wspólne dzieło

dziękuje za założenie tego tematu, ja jeszcze nic w tym względzie nie szukałem, ale zabiorę się za robotę, jakby ktoś mógł wrzucić spis treści naszego artykułu to by było dobrze, bo mi się to gdzieś zawieruszyło


Ignorantia iuris nocet

Offline

 

#3 01-03-2010 21:02:02

Iwona

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 14-12-2009
Posty: 3
Punktów :   

Re: Nasze wspólne dzieło

hej, jestem ciekawa czy zabraliście się już za pisanie tego naszego artykułu?ja powiem szczerze, że jeszcze nic nie mam! nie wiem też, czy trzeba już coś przygotować w tym względzie na 13 marca, jak myślicie?

Offline

 

#4 08-03-2010 09:02:43

Przemek

Administrator

6741456
Zarejestrowany: 22-11-2009
Posty: 20
Punktów :   

Re: Nasze wspólne dzieło

Szkoda, że dopiero teraz wątek zaczyna się rozkręcać , wątek na forum był już dość długo.... nie wiem, czy w obecnej sytuacji pisanie wspólnego artykułu się powiedzie...., co do 13 to sądzę, że temat przez Panią profesor będzie poruszony, jednak ciekawe jak zareaguje na fakt, że przez taki czas nie mieliśmy kontaktu...


Ignorantia iuris nocet

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.socjologia2010sggw.pun.pl www.dangerousteam.pun.pl www.poradnik-margonem.pun.pl www.nms.pun.pl www.gothic-game.pun.pl