Forum Doktorantów

Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 24-11-2009 21:41:22

Przemek

Administrator

6741456
Zarejestrowany: 22-11-2009
Posty: 20
Punktów :   

START

W dalszym ciągu czekam na propozycje i sugestie

pozdrawiam Przemek


Ignorantia iuris nocet

Offline

 

#2 25-11-2009 12:03:07

SSR Jarosław

Nowy użytkownik

4565466
Zarejestrowany: 24-11-2009
Posty: 4
Punktów :   

Re: START

Witam !

Chyba muszę zacząc pierwszy.

Moją propozycją uporządkowania forum jest stworzenie działu dotyczącego spraw administracyjnych, tj. terminy, ogłoszenia etc. a drugim działem byłyby dzioały tematyczne. Każdy z nas miałby swój dział np. mój dział i wątek pracy dokrotskiej "Przesłanki obowiązku alimentacyjnego" i drugi wątek dotryczący pisanego artykułu czy innego dzieła.

Byłoby wtedy chyba wszystko jasne.

Oczywiście jestem i zawsze byłem za tworzeniem for internetowych, bo jesteśmy z różnych miast, nie zawsze może kazdy z nas np. odebrac telefonu czy też posiedziec przy GaduGadu albo Skypie, ale na forum mysle, że na choby 5 minut każdy byłby w stanie sprawdzic chociaż nowe posty i byc cały czas w kontakcie.

Możnaby stworzyc tez dział oddzielny dotyczący naszych wspólnych prac, tak jak pani profesor proponowała nam współna pracę dotyczącą rodzin zastępczych. Tutaj też mogłaby kwitnąc wymiana materiałów i wiadomości.

Co do wymiany materiałów wartoby też oddzielic kwestie naukowe od administracyjnych, aby nie było żadnych wątpliwości.

Pozdrawiam

Jarosław Kuryłowicz


QUID LEGES SINE MORIBUS ?

Offline

 

#3 25-11-2009 14:36:38

Dominika

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 25-11-2009
Posty: 6
Punktów :   

Re: START

Witam. Popieram postulat Pana sędziego dotyczący oddzielenia wątków ogólnych od stricte merytorycznych. Pomysł z oddzielnym miejscem na ewentualne wspólne prace też jest bardzo dobry, moim zdaniem:-) Uważam, że założenie forum jto strzał w dziesiątkę.
Pozdrawiam serdecznie, Dominika


IN DUBIO PRO REO :-)

Offline

 

#4 25-11-2009 19:28:02

Przemek

Administrator

6741456
Zarejestrowany: 22-11-2009
Posty: 20
Punktów :   

Re: START

Bardzo fajnie, że są już propozycję. Faktycznie myślałem już trochę nad podziałem działów na forum i tak odnosząc się do powyższych sugestji proponuje następujące działy:
TERMINY SPOTKAŃ- czyli będziey umieszczać tam wszystkie informacje dotyczące zjazdów, konsultacji indywidualnych z Panią profesor i ich terminów, żeby nie wejść w kolizje z kimś innym itd.
MATERIAŁY- tylko jak wolicie zrobic w tym dziale dwie podkategorie, czy oddzielne kategorie np. MATERIAŁY NAUKOWE i np. FORMULARZE/PODANIA - btw. jeśli ktoś ma jakieś ciekawe skany, linki itd. to proszę wysyłać
NASZE DOKTORATY- czyli każdy w tym dziale założy temat dotyczący swojej pracy doktorskiej,gdzie będziemy sie wypowiadać na temat wyników badań, studium przypadku-taki qwazi blog informujący o postępach w pracy (mobilizacji dla innych) i sugestji innych, w ten sposób powstaną 4 podkategorie w tym dziale
PUBLIKACJE NAUKOWE- w tym dziale każdy założył by temat dotyczący własnego pomysłu na artykuł jak również założenie tematu dotyczącego wspólnej publikacji
WYDARZENIA- czyli dział dotyczący szeroko rozumianych eventów naukowych np. terminy obron doktoratów, konferencje naukowe, ciekawe wykłądy itd.
narazie to wszystko co przychodzi mi do głowy, dlatego proszę o dodanie czegoś, lub sugestie zmiany tego co napisałem
dzięki

p.s.1 powyższe działy zostaną dodane po aprobacie innych
p.s.2 co myślicie na temat shout boxa? czyli takiego live chata na forum, gdzie można było by umawiać sie na dyskusję na żywo w jakiejś określonej porze


czekam na wypowiedzi


Ignorantia iuris nocet

Offline

 

#5 25-11-2009 19:31:55

Przemek

Administrator

6741456
Zarejestrowany: 22-11-2009
Posty: 20
Punktów :   

Re: START

aaaaa.... jeśli macie jakieś sugestie odnośnie wyglądu tego forum to też bardzo proszę, w miare możliwości postaram się coś zrobić


Ignorantia iuris nocet

Offline

 

#6 25-11-2009 20:44:59

Dominika

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 25-11-2009
Posty: 6
Punktów :   

Re: START

Przemek, ja się podpisuję pod Twoimi propozycjami. Live chat :-) też jest super. Co do szaty graficznej - moim skromnym zdaniem - im jest ona mniej "krzykliwa" tym lepiej..
Pzdr. D


IN DUBIO PRO REO :-)

Offline

 

#7 25-11-2009 20:49:48

Przemek

Administrator

6741456
Zarejestrowany: 22-11-2009
Posty: 20
Punktów :   

Re: START

no to jak live chat super to super zakladam w takim razie , co do reszty pkt. czekam na wypowiedź pozostałych


Ignorantia iuris nocet

Offline

 

#8 30-11-2009 21:02:23

SSR Jarosław

Nowy użytkownik

4565466
Zarejestrowany: 24-11-2009
Posty: 4
Punktów :   

Re: START

Mnie działy proponowane powyżej jak najbardziej odpowiadaja.

także warto by to jak najprędzej uporządkowac, aby już mozna na naszym forum wymieniac się właściwymi informacjami i prowadzic właściwe dyskusje.

Shoutbox też jest bardzo dobrą myslą.

Co do szaty graficznej forum, to nie ma co zmieniac, bo:
1. lepsze jest zawsze wrogiem dobrego, a ta szata nie jest zła, może nie jest szczególnie kolorowa, ale też nie ma po co jej robic kolorowej bo się oczy męczą
2. zgadzam się z Panią kurator, że im mniej jest krzykliwa, tym lepiej- przerost formy nad treścią nigdy nie służył niczemu dobremu.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez SSR Jarosław (30-11-2009 21:05:32)


QUID LEGES SINE MORIBUS ?

Offline

 

#9 06-12-2009 15:28:02

Dominika

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 25-11-2009
Posty: 6
Punktów :   

Re: START

No to co do szaty graficznej osiągneliśmy konsensus:-)) Ja także zgadzam się z Panem sędzią, iż wszystko jest w najlepszym porządku..tylko odwiedzających brak ;-))cóż, Święta idą - czasu coraz mniej. Pozdrawiam serdecznie Kolegów z seminarium u naszej Pani Profesor:-)) do zobaczenia w sobotę! p.s. moja propozycja - pamiętajmy o sobie przy zajmowaniu miejsc na sali "ogólnej" :-))) D.


IN DUBIO PRO REO :-)

Offline

 

#10 14-12-2009 08:45:14

Przemek

Administrator

6741456
Zarejestrowany: 22-11-2009
Posty: 20
Punktów :   

Re: START

Witam, dawno nic nie pisałem (choroba mnie zmogła), ale teraz wracam i będę w miarę możliwości zakładał ustalone działy, tak więc cierpliwości do końca roku na pewno wszystko będzie na swoim miejscu


Ignorantia iuris nocet

Offline

 

#11 14-12-2009 13:34:24

Iwona

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 14-12-2009
Posty: 3
Punktów :   

Re: START

Witam wszystkich!
Podobają mi się propozycje dotyczące tego forum i w zupełności je popieram.Iwona.

Offline

 

#12 14-12-2009 18:37:14

Dominika

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 25-11-2009
Posty: 6
Punktów :   

Re: START

Witam Seminarzystów, mam pytanie natury ogólnej - kiedy i gdzie mamy kolejne spotkanie z Panią profesor w ramach zajęc "koedukacyjnych"? :-) pewnie to za wcześnie od soboty ale Pani Wisniewska nic jeszcze nie napisała więc tak się tylko zastanawiam. Bo jak rozumiem, Pani Profesor ma seminarium mgr w tą środę na UKSW..?Czy ktoś się wybiera?Pozdrawiam serdecznie wszystkich:-))D.


IN DUBIO PRO REO :-)

Offline

 

#13 15-12-2009 16:37:53

Przemek

Administrator

6741456
Zarejestrowany: 22-11-2009
Posty: 20
Punktów :   

Re: START

o no to jesteśmy w komplecie ja będę jutro tzn w środę na seminarium mgr, jeśli ktoś ma jakieś pytania do Pani profesor, lub wątpliwości mogę się zapytać


Ignorantia iuris nocet

Offline

 

#14 22-12-2009 17:37:14

Dominika

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 25-11-2009
Posty: 6
Punktów :   

Re: START

Korzystając z okazji, pragnę złożyć Wam wszystkim szczęśliwych, zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szalonego Sylwestra i samych słonecznych, radosnych dni w nowym roku 2010 :-)) D.


IN DUBIO PRO REO :-)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sanitarka.pun.pl www.hollowbleach.pun.pl www.dukanowebanitki.pun.pl www.stalkerium.pun.pl www.katsumi.pun.pl